Úvodní stránka » Doprava » Doprava

Doprava paliva

Vlastní odvozy zákazníkem

Zákaznici mají možnost odvozu paliva vlastním dopravním prostředkem z našeho skladu paliv v Chabařovicích. V případě vlastního odvozu je samozřejmostí nakládka a vážení paliva zdarma. V případě vlastního odvozu doporučujeme předchozí telefonickou domluvu.

Doprava paliva nákladním vozem MAN TGL

Vozidlo vhodné zejména k dopravě menšího objemu objednaného paliva nebo v případě menšího manipulačního prostoru v místě složení u zákazníka. U tohoto vozu je možné přiobjednat složení uhlí pomocí dopravníkového pásu.

 

 

Doprava paliva nákladním vozem MAN LAC 4x4

Vozidlo vhodné zejména k dopravě menšího až středního objemu objednaného paliva nebo v případě horšího terénu v místě složení u zákazníka. Jedná se o vozidlo s náhonem obou náprav. U tohoto vozu je možné přiobjednat složení uhlí pomocí dopravníkového pásu.

 

 

Doprava paliva nákladním vozem MAN TGA 4x4

Vozidlo vhodné zejména k dopravě velkého objemu objednaného paliva nebo i v případě horšího terénu v místě složení u zákazníka.  Jedná se o vozidlo s náhonem obou náprav.
Aktuality

Výměny kotlů a čištění, kontroly a revize komínů

Jaký mají vztah Zákon č. 133/1985 Sb. o požární ochraně (dále jen Zákon) a povinné výměny kotlů tříd 1 a 2 na pevná paliva? 

Slevy uhlí jaro 2019

Jarní slevy uhlí 2019

archív